17stycznia 2020 roku około godziny 17,30 w wieku 84 lat doszedł do Pana ks. bp Stanisław Stefanek  odszedł do Pana.. "Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie"

 

Wojciech Falkowski

W dniu 10 września 2019 zakończył po 49 latach życia ziemską wędrówkę 

"wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..."

 

Śp Maria Bulikowska

"Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..."

 

Ś.P. Zbigniew Porada

zmarł 12 sierpnia 2012 r. w wieku 66 lat

Bóg był mu muzyką

- Członek Ruchu Rodzin Nazaretańskich od 1994r.
– Zawodowo, muzyk pianista.
Poznaliśmy go jako gorliwego człowieka codziennej modlitwy. Ojciec rodziny z dwojgiem dzieci, mieszkający w dzielnicy Wyszkowa, Rybienku Leśnym.
Zapamiętaliśmy go jako bardzo radykalnego katolika, który bardzo ukochał Boga i Matkę Boską. Dużo wymagał od siebie i innych osób, których Pan Bóg postawił na jego drodze. Służył zawsze dobrym humorem i pomocą potrzebującym. Korzystał z kierownictwa duchowego i codziennej Mszy Świętej, przez wiele lat posługując w kościele w przygotowaniach do Mszy Świętej.

"Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..."

Ś. P. Stefania Kowalska

zmarła 17 marca 2016r.w wieku 80 lat.

Ukochana córka Matki Bożej

Członek Ruchu Rodzin Nazaretańskich od roku 1996r.
Matka sześciorga dzieci, mieszkająca z rodziną w Wyszkowie.
Osoba bardzo sympatyczna, wyróżniająca się niezwykłym urokiem i empatią w gronie ludzi. Zawsze pogodna i uśmiechnięta, skromna, życzliwa, słuchająca rad i uwag innych. Dbała o ewangelizowanie młodzieży, często można ją było zobaczyć, jak rozmawia o Bogu z napotkaną na ulicy młodzieżą. Wyróżniała się niezwykłą gorliwością w modlitwie. Korzystała z kierownictwa duchowego, częstej adoracji Najświętszego Sakramentu i uczestnictwa w codziennej Mszy Świętej.

"Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..."