PIELGRZYMKA DO RZYMU samolotowa 30 maja – 4 czerwca 2017

PIELGRZYMKA DO RZYMU
NA ZŁOTY JUBILEUSZ 50-LECIA
ODNOWY CHARYZMATYCZNEJ W KOŚCIELE KATOLICKIM
30 maja - 4 czerwca 2017

(z Księdzem z d. warmińskiej)
Dzień 1 30.05.2017 wtorek
Warszawa-Modlin – 18.00 odprawa na terminalu lotniska i następnie przelot do Włoch. Ciampino: terminal lotniska - spotkanie z pilotem. Przejazd do hotelu pod Rzymem i zakwaterowanie. NOCLEG.

Dzień 2 31.05.2017 środa
ŚNIADANIE. WATYKAN Plac Świętego Piotra 10.00 - AUDIENCJA GENERALNA U PAPIEŻA FRANCISZKA. WATYKAN - Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra i modlitwa przy relikwiach św. Jana Pawła II. RZYM 16.00 – spotkanie ewangelizacyjne i modlitwa w wybranym miejscu Wiecznego Miasta. Bazylika Wielka Matki Bożej 18.00 – uroczysta Msza święta Wielkiego Jubileuszu Charyzmatyków. Powrót autokarem do hotelu: OBIADO-KOLACJA I NOCLEG.

Dzień 3 1.06.2017 czwartek
ŚNIADANIE. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd autokarem do Wiecznego Miasta RZYM - Bazylika Wielka Św. Jana na Lateranie 9.30 – Szkoła Ewangelizacji w ramach Wielkiego Jubileuszu Charyzmatyków. (alternatywnie udział w sympozjum teologicznym oraz warsztatach ewangelizacyjnych).
RZYM zwiedzanie: Bazylika Św. Jana na Lateranie i Święte Schody, Bazylika Świętego Krzyża Jerozolimskiego.
Bazylika Wielka Św. Jana na Lateranie 15.00 – uroczysta Msza święta Wielkiego Jubileuszu Charyzmatyków.
20.30 - Jubileuszowy Festiwal Młodzieży (alternatywnie: spotkanie modlitewne dla kapłanów). Zakwaterowanie w hotelu w Rzymie. NOCLEG.

Dzień 4 2.06.2017 piątek
ŚNIADANIE. RZYM 9.30 – braterskie spotkanie liderów wspólnot chrześcijańskich żyjących Duchem Świętym. RZYM zwiedzanie: Colosseum, Forum Romanum, Ołtarz jczyzny, Kapitol, plac Wenecki, Forum Augusta i Cezara, plac Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Przejazd kolejką do centrum wystawienniczego pod Rzymem. FIERA DI ROMA 16.00 – spotkanie Światowego Jubileuszu Charyzmatyków. Powrót do hotelu: NOCLEG.
Dzień 5 3.06.2017 sobota
ŚNIADANIE. RZYM Bazylika Wielka Św. Pawła za Murami 9.30 – Msza święta z Maryją w Wieczerniku. RZYM zwiedzanie: Bazylika Św. Pawła za Murami, Termy Karakalli, Mury Aureliańskie, Circo Massimo.
Circo Massimo 16.00 – Czuwanie modlitewne z OJCEM ŚWIĘTYM FRANCISZKIEM w wigilię Zesłania Ducha Świętego. Powrót do hotelu: NOCLEG.

Dzień 6 4.06.2017 Niedziela Zesłania Ducha Świętego
ŚNIADANIE. Wykwaterowanie z pokojów hotelowych. WATYKAN Plac Świętego Piotra 9.30 – Uroczysta Msza Święta Złotego Jubileuszu Odnowy Charyzmatycznej pod przewodnictwem PAPIEŻA FRANCZISZKA. Powrót do hotelu po bagaż i przejazd na terminal lotniska. Rzym-Ciampino 18.05 wylot do Polski. Warszawa - Modlin 20.20 przylot na lotnisko i zakończenie pielgrzymki.
Cena 2290 zł
ŚWIADCZENIA w cenie
samolot – na trasie: Warszawa-Rzym-Warszawa
autobus turystyczny - posiadający: klimatyzację, DVD/CD, ekspres do kawy, WC
noclegi – 5 noclegów w hotelach**/*** i pokojach 2-3 osobowych z łazienką; 2 noclegi w hotelu pod Rzymem, 3 noclegi w Rzymie
wyżywienie - 5 śniadań kontynentalnych i 1 obiado-kolacja;
ubezpieczenie - osób od nieszczęśliwych wypadków i leczenia za granicą NNW i KL-AXA;
obsługa - pilota na trasie przejazdu, opieka księdza duszpasterza

Cena nie zawiera
OPŁATA REJESTRACYJNA JUBILEUSZU I OPŁATY ORGANIZACYJNE. W koszt uczestnictwa nie są wliczone opłaty przejazdowe, transfery w Rzymie oraz przewodnik w Rzymie. Obowiązkowo 100 euro.
BILETY WSTĘPU. W koszt uczestnictwa nie są wliczone bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Wartość ok. 30 euro. Jest to koszt dobrowolny.
OPŁAT ZA BAGAŻ lotniczy w przypadku przekroczenia standardów ustalonych przez przewoźnika
INFORMACJE DODATKOWE
MODLITWA. Czas Mszy świętej oraz innych praktyk duchowych nie został ujęty w programie, ponieważ jest uzależniony od szczegółowego przebiegu każdego dnia i będzie podawany na bieżąco.
BAGAŻ każdego uczestnika ze względu na przelot samolotem musi spełniać standardy wymiarów i wagi ustalone przez konkretnego przewoźnika. W przypadku przekroczenia tych standardów obowiązują opłaty za przewóz bagażu. Więcej informacji na stronie internetowej w zakładce: Dla Pielgrzymów – bagaż lotniczy / wersja A

KOSZT PIELGRZYMKI planowany jest dla grupy 20 osobowej.
CENA uzależniona jest od dnia wykupienia biletów lotniczych.

kontakt rrn.lomza@gmail.com lub sms 604  284 205